Ardoris Polska Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
https://ktpi.pl/

Gwarantujemy, że z nami wyposażysz swój wymarzony salon fryzjerski! Jesteśmy jedną z największych hurtowni z produktami niezbędnymi przy pracy fryzjera – dysponujemy szerokim wyborem kosmetyków do pielęgnacji i farbowania włosów, mebli oraz akcesoriów fryzjerskich, a także chemicznych środków do sprzątania i dezynfekcji. Zakupy wysyłamy za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej, lecz istnieje także opcja odbioru osobistego. Nasza siedziba znajduje się w Tychach, ale ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Już teraz odwiedź stronę ktpi.pl i zrób wymarzone zakupy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Ardoris Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Objazdowa 13
43-100 Tychy
śląskie
Telefon: 667667808
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.04.2019

admin