Auto Zabudowy Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Cięcie laserem

Przecinanie metalowych blach lub wycinanie z niej kształtów można wykonać przy użyciu kilku różnych technik. W naszej firmie wykorzystujemy laser Fiber, który jest nawet 12 razy bardziej dokładny od cięcia plazmowego i 4 razy bardziej dokładny od cięcia wodnego. Cięcie laserem światłowodowym to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą firmy Auto Zabudowy. Wykonujemy kompleksową obróbkę metali. Przykładamy dużą wagę do tego by wykonać zadania w ustalonym terminie. Zadzwoń do nas już dziś!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Auto Zabudowy Sp. z o.o.
Adres: ul. Kołobrzeska 39
78-600 Wałcz
zachodniopomorskie
Telefon: +48 667-984-909
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.03.2019

admin