Bakbud Install – Systemy klimatyzacji

Brak głosów
Please wait...
Chłodnie Warszawa

Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie systemów klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa czy też ogrzewania koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Bakbud Install z Warszawy. Tym co nas wyróżnia jest kompleksowe podejście do Klienta i usługi świadczone na najwyższym poziomie. W branży jesteśmy obecni już od wielu lat, dlatego możesz zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Pracujemy w oparciu o najlepsze systemy klimatyzacji oraz wentylacji dostępne na rynku. Oferujemy zarówno montaż jak i kompleksowy serwis posprzedażowy. Nasi specjaliści zawsze służą fachową poradą i wsparciem. Zapraszamy! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Bakbud Install - Systemy klimatyzacji
Adres: Ul. Wolska 84/86
01-141 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 690 955 211
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 12.01.2021

admin