Casada Polska Sp. z o.o.

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Akupresura

Akupresura to metoda terapeutyczna, dzięki której można pozbyć się bólu, zrelaksować, rozluźnić, odpocząć i uwolnić od stresu. Poprawa krążenia krwi, usunięcie napięcia i blokad mięśniowych sprawiają, że organizm odzyskuje formę i nabiera siły. W oparciu o tę metodę tworzymy innowacyjne produkty, z których korzysta coraz więcej osób. W naszej ofercie można znaleźć różnorodne modele foteli masujących, mat masujących, masażerów, platform wibracyjnych i akcesoriów fitness. Gwarantujemy korzystne ceny, liczne promocje i możliwość rozłożenia płatności na raty. Zapraszamy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Casada Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Słowiańska 63
66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie
Telefon: +48 95 780 00 20
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.10.2021

admin