DCS Domestic Courier Service

Brak głosów
Please wait...
Transport krajowy Poznań

Firma DCS to solidny i szybki transport krajowy, międzynarodowy i miejski (na terenie Poznania). Elastyczne godziny pracy, szeroki wybór pojazdów, a także wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam sprawnie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia przewozowe. Poszukujesz sprawdzonego partnera w transporcie Twoich przesyłek? Zapraszamy do konsultacji z naszymi logistykami i opiekunami handlowymi – wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie couriers.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: DCS Domestic Courier Service
Adres: ul. Wilczak 45/47
61-623 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 618 250 432
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.05.2019

admin