Depilacja laserowa Kraków, Kriolipoliza Kraków – Dotyk Piękna

Brak głosów
Please wait...
Kriolipoliza Kraków

Najlepszy w Krakowie gabinet kosmetologii „Dotyk Piękna” zaprasza Panie i Panów na zabiegi, które korzystnie wpłyną na Wasze samopoczucie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.Najlepszy w Krakowie gabinet kosmetologii „Dotyk Piękna” zaprasza Panie i Panów na zabiegi, które korzystnie wpłyną na Wasze samopoczucie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pośród bogatej oferty proponujemy kriolipolizę . Jest to zabieg, który skutecznie i co ważne bezinwazyjnie pomaga w usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha i innych części ciała. Zamrażanie tłuszczu wspomaga odchudzanie i powoduje zmniejszanie w obwodzie nawet o parę centymetrów. Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinet-kosmetyczny.krakow.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Depilacja laserowa Kraków, Kriolipoliza Kraków - Dotyk Piękna
Adres: ul. Prosta 40
30-814 Kraków
małopolskie
Telefon: 722 400 500
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.10.2021

admin