Hodowla Psów Rasowych Victorius

Brak głosów
Please wait...
Owczarki niemieckie długowłose szczeniaki

Owczarki niemieckie długowłose to wyjątkowo lojalne i inteligentne psy. Do pełni szczęścia potrzebują częstego kontaktu ze “swoim” człowiekiem oraz codziennej dawki ruchu. Odpowiednio wychowany, mogą stać się najwierniejszymi towarzyszami oraz obrońcami swojej ludzkiej rodziny. Hodowla psów rasowych Victorius z siedzibą w Moraczewie oferuje wysokiej jakości szczeniaki owczarka niemieckiego długowłosego. Kupując u nas, masz pewność ich zdrowia i sprawdzonego pochodzenia potwierdzonego najlepszymi rodowodami. Zapraszamy serdecznie!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Hodowla Psów Rasowych Victorius
Adres: Moraczewo 67
64-130 Rydzyna
wielkopolskie
Telefon: 885 885 840
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 12.04.2019

admin