HOMINE – Poradnia zdrowia psychicznego

Brak głosów
Please wait...
Centrum zdrowia psychicznego Wrocław

Poradnia zdrowia psychicznego we Wrocławiu buduje klimat pełny bezpieczeństwa i zaufania, zatrudniając terapeutów o bogatym doświadczeniu w pracy z pacjentami. Zespół medyczny składa się z wielu psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, którzy podejmują się leczenia osób dorosłych. Poradnia zatrudnia także specjalistów zajmujących się terapią dzieci i młodzieży. Centrum zdrowia psychicznego podchodzi do pacjenta całościowo i oferuje kompleksową terapię, która składa się nie tylko ze spotkań indywidualnych, czy grupowych, ale także w razie potrzeby z leczenia farmakologicznego.

Dane firmy:

Nazwa firmy: HOMINE - Poradnia Zdrowia Psychicznego
Adres: ul. Zwycięska 18a
53-033 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: +48 500 012 016
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.08.2019

admin