Indywidualna Praktyka Lekarska – Dr Katarzyna Osipowicz

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Dr Katarzyna Osipowicz

Jako specjaliści z dziedziny dermatologii wiemy doskonale, że skóra to organ, o który należy dbać i pielęgnować tak, jak o każdy inny narząd składający się na całość organizmu. Nasze wykształcenie lekarskie umożliwia nam oferowanie profesjonalnych usług medycznych z zakresu diagnostyki chorób skórnych, które składają się na dostępną na naszej stronie ofertę zabiegów oraz konsultacji. Dzięki temu, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie dermatologii, pomożemy Ci monitorować i kontrolować stan Twojej skóry, a w przypadku dolegliwości zaproponujemy stosowną kurację.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Dr Katarzyna Osipowicz
Adres: Trakt Lubelski 275
04-667 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 535 386 208
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.10.2019

admin