Maxfliz Salony wyposażenia wnętrz Kraków

Brak głosów
Please wait...

Eleganckie, modne i stylowe wyposażenie łazienki możesz znaleźć i zamówić w jednym z krakowskich salonów Maxfliz. W naszym asortymencie są obecne nie tylko płytki podłogowe i flizy, ale też meble kuchenne, lampy i wiele innych przedmiotów, które składają się na wystrój łazienki, kuchni i wielu innych pomieszczeń. Kraków to duże miasto i z tego względu znajdują się w nim nasz dwa salony: jeden jest zlokalizowany przy ulicy Jasnogórskiej 4, a drugi przy ulicy Zakopiańskiej 58 – zajrzyj do nas w wolnej chwili, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Maxfliz Salony wyposażenia wnętrz Kraków
Adres: Zakopiańska 58
30-418 Kraków
małopolskie
Telefon: 12 211 21 00
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 15.01.2022

admin