Perfect Smile Clinic Garnizon

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
http://perfect-dentalclinic.com/

Masz problem związany ze stanem swojego uzębienia? Poszukujesz kompetentnego specjalisty, który wdroży skuteczne leczenie? Sprawdź szeroką ofertę Kliniki Perfect Smile Clinic Garnizon. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w kraju. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu szybko i sprawnie diagnozujemy każdy przypadek i wdrażamy skuteczne metody leczenia. Naszą specjalnością jest szeroko pojęta implantologia, a doświadczenie naszych specjalistów w tym zakresie potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Perfect Smile Clinic Garnizon
Adres: ul. Szymanowskiego 2
80-280 Gdańsk
pomorskie
Telefon: +48 58 558 80 57
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 12.04.2019

admin