Popowska & Piechowicz Kancelaria Radców Prawnych

Brak głosów
Please wait...
Adwokat Płock

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie dotyczące rodziny bardzo często dotyczą newralgicznych tematów, dlatego gwarantujemy 100% dyskrecję oraz poufność. Odwiedzające nas osoby zyskują pewność, że ich sprawą zajmie się doświadczony adwokat. Pomimo wielu pomyślnie rozwiązanych spraw, cały czas się rozwijamy i zdobywamy nową wiedzę, tak aby nasi Klienci mogli cieszyć się z najwyższego standardu obsługi. Miejscem lokalizacji naszej Kancelarii jest Płock. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Popowska & Piechowicz Kancelaria Radców Prawnych
Adres: aleja Armii Krajowej 9/28
09-410 Płock
mazowieckie
Telefon: 501 219 666
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.01.2021

admin