Pyrland Park Linowy

Brak głosów
Please wait...
https://pyrlandpark.pl/

Poszukujesz urokliwego miejsca w Poznaniu, które pozwoli Ci aktywnie spędzić czas? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Pyrland Parku Linowego. Prowadzony przez nas park jest zlokalizowany w centrum Poznania W bezpośredniej bliskości jeziora Maltańskiego. Proponujemy sześć tras linowych (w tym zjazd tyrolką) przeznaczonyh zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki różnemu poziomowi trudności każdy odnajdzie w naszym parku trasę dopasowaną do jego możliwości. Nasza oferta obejmuje także organizację imprez firmowych oraz urodzin i półkolonii dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Pyrland Park Linowy
Adres: ul. Drewsa 8
61-606 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 660 048 901
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 18.12.2019

admin