Sklep internetowy Extra-koszulki.pl

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Koszulki z własnym nadrukiem

Z uwagi na staranne wykończenie oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów, proponowane t-shirty z nadrukiem za każdym razem spełniają oczekiwania Klientów. Nasze produkty przez długi czas zachowują swój kolor i strukturę. Jeśli chcesz zobaczyć, jak prezentują się nasze koszulki, koniecznie złóż wizytę na naszej stronie internetowej. W przypadku zakupów na kwotę przekraczającą 150 złotych, możesz liczyć na darmową wysyłkę! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zaletami naszych propozycji.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep Internetowy Extra Koszulki.pl
Adres: ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 13/9
10-049 Olsztyn
śląskie
Telefon: 798 016 900
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 17.04.2019

admin