Sklep internetowy Perfekt Łazienka

Brak głosów
Please wait...
Umywalka Laufen

Sklep internetowy Perfekt Łazienka to najlepszy wybór w dziedzinie kompleksowego i nowoczesnego wykończenia Twojej łazienki. Znajdziesz u nas niezwykle bogaty asortyment w skład którego wchodzą między innymi baterie, umywalki oraz zlewy, ubikacje, bidety, wanny, brodziki, meble łazienkowe oraz wiele innych produktów. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz przystępne terminy realizacji zamówień. Zespół naszych doświadczonych pracowników chętnie doradzi w kwestii doboru najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Perfekt Łazienka
Adres: ul. Nowe Wrota 12
63-800 Gostyń
wielkopolskie
Telefon: 693-656-561
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.02.2019

admin