Sklep internetowy Sikorka.net

Brak głosów
Please wait...
Dekoracja na ścianę

Ściany dają ogromne pole do popisu wielbicielom ciekawych ozdób i aranżacji. Można je udekorować obrazami, oryginalną fototapetą, lustrem, zegarem lub czymś zupełnie wyjątkowym. Drewniana mapa świata oferowana przez firmę Sikorka.net to idealna dekoracja na ścianę dla wielbicieli podróży i niebanalnego designu. Wykonana z solidnej sklejki drewnianej będzie przez wiele lat ozdabiać Twoje mieszkanie, biuro czy restaurację. Sprawdź bogate możliwości aranżacyjne, jakie daje nasza mapa i wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep internetowy Sikorka.net
Adres: ul. Fantazja 32
Gorzyce 39-432
podkarpackie
Telefon: +48 663 680 770
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 01.05.2019

admin