Sklep internetowy WNM Group

Brak głosów
Please wait...
Pojedyncze łóżka dziecięce

Wygodne łóżko to jeden z najważniejszych elementów w wyposażeniu dziecięcego pokoju. Jeśli dziecko będzie miało do dyspozycji swój indywidualny pokój, warto zwrócić szczególną uwagę na łóżka pojedyncze dla dzieci – to świetny wybór do każdej aranżacji. Jednoosobowe łóżko dziecięce może być wyposażone w pojemnik na pościel lub w praktyczne szuflady, w których zmieszczą się dodatkowe poduszki, koc lub dziecięce zabawki. Designerskie i wygodne pojedyncze łóżka dziecięce można znaleźć w asortymencie WNM Group. Są to łóżka drewniane, w kolorze białym, standardowe, z wysuwanym elementem i z wieloma innymi udogodnieniami. Oferta marki jest bardzo szeroka i przystosowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz wygodnego łóżka dla swojego dziecka, to trudno trafić lepiej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: WNM Group S.A.
Adres: ul. Adama Mickiewicza 9 lok. u4
01-517 Warszawa
mazowieckie
Telefon: +48 570 810 115
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 01.08.2021

admin