Sklep komputerowy Eltom

Brak głosów
Please wait...
komputery Gorzów

Uszkodzony laptop to niemal katastrofa dla osoby, która codziennie na nim pracuje. Brak dostępu do oprogramowania, plików i danych kontaktowych zgromadzonych na urządzeniu może oznaczać straty, a przynajmniej duże opóźnienia w realizacji podjętych zleceń. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, dostarcz swój komputer do sklepu EL-TOM przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Naprawa laptopów, którą prowadzimy przebiega szybko i sprawnie. Usługę wyceniamy bezpłatnie! Wejdź na sklep-eltom.pl lub zadzwoń: 530 522 822.

Dane firmy:

Nazwa firmy: EL-TOM Usługi Handel Rękodzieło
Adres: ul. Londyńska 14A/10
66-400 Gorzów Wielkopolski
lubuskie
Telefon: 530 522 822
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 21.08.2019

admin