Sklep zielarski – Zielarnia Evital

Brak głosów
Please wait...
Sklepy zielarskie Poznań

Miody i produkty pszczele są skarbnicą witamin, minerałów oraz składników dezynfekujących i bakteriobójczych. Sklepy zielarskie Evital zachęcają do zakupu miodu ze spadzi iglastej, lipowego, mniszkowego, faceliowego i wielu innych oraz propolisu, mleczka pszczelego i pierzgi. Nasze produkty pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych pasiek. Chętnie pomożemy dobrać najlepszy produkt do Państwa potrzeb! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów w Poznaniu oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep Zielarski - Zielarnia Evital
Adres: Osiedle Jagiellońskie 121B
61-222 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 618-77-77-11
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.05.2019

admin