Sklep Zielarsko-Medyczny Anyżek

Brak głosów
Please wait...
Maść Witaminowa

Oferujemy zioła, herbatki, maści i żele, wyroby medyczne, żywność ekologiczną, kosmetyki naturalne, probiotyki, olejki do aromaterapii, ekologiczne preparaty do sprzątania. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, wiele z nich posiada certyfikaty BIO i EKO. Sklep zielarsko-medyczny Anyżek prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu oraz w stacjonarnej siedzibie firmy w Wałczu. Zachęcamy do zapoznania z wyrobami polskiej firmy Gorvita, jej czołowym produktami są: maść witaminowa A + E + F, żel z arniką oraz żyworódka w zasypce. Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Sklep Zielarsko - Medyczny Anyżek.
Adres: ul. Kilińszczaków 1-3/3
78-600 Wałcz
zachodniopomorskie
Telefon: +48 678 887 064
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.03.2019

admin