Skup katalizatorów Pomorskie

Brak głosów
Please wait...
Skup katalizatorów Pomorskie

Niezależnie od tego, czy posiadasz na sprzedaż katalizator metalowy czy monolit ceramiczny, oferta przedstawiona przez skup katalizatorów Star Scrap okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Działamy w branży od wielu lat dzięki czemu doskonale znamy potrzeby Klientów. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce i tam dokonać finalizacji transakcji. Zobacz, jak korzystne warunki możemy Ci zaproponować i już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Województwo pomorskie to jeden z głównych obszarów naszej działalności.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Star Scrap
Adres: ul.Kolejowa 1/1
82-230 Nowy Staw
pomo
Telefon: +48 606 662 650
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 19.01.2021

admin