TCH Procedury Higieniczne

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
Sprawdzanie wentylacji Warszawa

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w szczegółowym przeprowadzeniu i sprawdzeniu wentylacji oraz badaniu jej wydajności- zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie Warszawy i w ciągu 15 lat wdrożyliśmy szereg procedur w kilkuset przedsiębiorstwach. Prawidłowe działanie wentylacji w lokalu gastronomicznym, to jeden warunków lokalnego Sanepidu, który należy spełnić. Sprawdzanie obejmuje kilka czynników, między innymi wartość temperatury, wydajność wentylacji czy poziom hałasu. Na naszej stronie znajdziesz potrzebne informacje i szczegóły oferowanych usług.

Dane firmy:

Nazwa firmy: TCH SERVICE
Adres: ul. Poleska 3
03-506 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 602 174 967
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 19.05.2021

admin