TransSpeed – przeprowadzki Wrocław

Brak głosów
Please wait...
Przeprowadzki Wrocław cennik

Przeprowadzki wyposażenia domu czy mieszkania na terenie Wrocławia lub na drugi koniec Europy, to nasza specjalność. Potrzebujesz przetransportować pianino lub meble, które nie mieszczą do windy? Powierz to zadanie profesjonalistom. Firma TransSpeed z Wrocławia w branży transportowej działa od wielu lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie i sprzęt, żeby wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Sprawnie, bezpiecznie i w rozsądnych cenach. Podejmiemy się każdego zadania! Przykładowy cennik możesz sprawdzić na stronie www.transportmebli.com.

Dane firmy:

Nazwa firmy: TransSpeed - przeprowadzki Wrocław
Adres: ul. Nowowiejska 3/8
50-314 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: +48 696 110 933
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.05.2019

admin