Trener personalny Poznań

Brak głosów
Please wait...
Blog trenera personalnego

Trener osobisty to obecnie bardzo popularny zawód. Można spotkać wiele klubów fitness, czy siłowni oferujących usługi takich osób. Skąd wiedzieć, że trafia się do prawdziwego profesjonalisty, który będzie wiedział, jak powinien się Tobą zająć. Odwiedź klub GymPlaza z Poznania, który zapewni Ci kompleksową obsługę i najlepsze treningi personalne z doświadczonymi trenerami. W naszej ofercie mamy również inne ciekawe zajęcia – np. fitness, czy zajęcia przygotowane specjalnie dla Pań, skupiające się na najbardziej pożądanych przez nie częściach ciała. Sprawdźcie szczegóły i odwiedźcie nas.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Gymplaza
Adres: os. Przyjaźni 42
60-101 Poznań
wielkopolskie
Telefon:
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.10.2019

admin