Wypadek w Austrii

Brak głosów
Please wait...
Wypadek w Austrii

Przydarzył Ci się samochodowy, narciarski lub pracowniczy wypadek w Austrii? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w uzyskaniu odszkodowania i likwidacji szkody? Skontaktuj się z wiedeńską kancelarią prawniczą prowadzoną przez Tomasza Klimka. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z lokalnymi rzeczoznawcami świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, dbając o interes naszych klientów. Oferujemy także tłumaczenia przysięgłe pomiędzy językiem niemieckim i polskim. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kancelaria Radcy Prawnego Dr Tomasz Klimek
Adres: ul. Kielecka 19
31-523 Kraków
małopolskie
Telefon: +48 606 796 456
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 05.08.2019

admin