Wyposażenie toalet publicznych Błysk.pl

Ocena: 5.0/5. ( 1 głosów )
Please wait...
https://www.blysk.pl

Sklep internetowy www.blysk.pl to wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu toalet publicznych i firmowych w urządzenia i środki higieniczne takie jak dozowniki mydła, suszarki do rąk, podajniki na ręczniki papierowe, pojemniki na papier toaletowy, odświeżacze powietrza czy kosze na śmieci. Pomożemy także dostosować toaletę do potrzeb osób niepełnosprawnych. U nas zapłacisz przy pomocy bezpiecznych płatności internetowych, a zamówione produkty otrzymasz nawet następnego dnia. Zachęcamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Wyposażenie toalet publicznych Błysk.pl
Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 89
02-001 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 22 398 45 32
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.05.2019

admin