3CARGO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Brak głosów
Please wait...

3Cargo to nowoczesna firma transportowa z główną siedzibą w miejscowości Czechowice-Dziedzice. Profil jej usług skupia się głównie na transporcie międzynarodowym, można również u nich wynająć magazyn na śląsku do przechowywania towarów, jakie mają być nadane w późniejszym terminie. Realizują dostawy do większości krajów europejskich np. do Turcji. Firma działa na rynku od 11 lat i przez cały ten okres zapracowała na miano solidnego partnera wśród firm zajmujących się spedycją międzynarodową. Więcej przydatnych informacji można znaleźć na stronie internetowej 3Cargo.

Dane firmy:

Nazwa firmy: 3CARGO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Adres: ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
śląskie
Telefon: +48 32 780 1111
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.12.2019

admin