A.Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich

Brak głosów
Please wait...
http://zaklad-pogrzebowy.com.pl/

Naszą główną specjalnością jest kompleksowa organizacja pogrzebów. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, doskonale znamy potrzeby rodzin przeżywających żałobię i jesteśmy w stanie zagwarantować im odpowiednie wsparcie. W ramach naszej działalności realizujemy zlecenia związane z transportem zmarłych, dopełniamy formalności w urzędach oraz organizujemy pogrzeby zgodnie z oczekiwaniami współpracujących z nami osób. Pełne zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Archon znajdziesz pod wskazanym adresem.

Dane firmy:

Nazwa firmy: A. Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich - Warzywoda s.c.
Adres: ul. B. Krzywoustego 287
50-310 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 71 332 60 60
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.09.2019

admin