Adwokat Katowice – Klisz i Wspólnicy – Kancelaria Adwokacka

Brak głosów
Please wait...
Prawnik Katowice

Potrzebujesz solidnej porady prawnej? Szukasz godnego reprezentanta w sporze sądowym? Koniecznie sprawdź, co może zaproponować Ci nasz prawnik. Dzięki wnikliwej analizie Twojej sprawy, chętnie podpowiemy Ci możliwe scenariusze współpracy oraz działań mające na celu pomyślną realizację zlecenia. Nasza Kancelaria posiada oddziały m.in. w takich miastach jak Katowice, Wrocław oraz Poznań. Sprawdź, czym wyróżniają się nasze propozycje i przekonaj się, że wizyta w naszej Kancelarii to dla Ciebie najlepsza opcja.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
Adres: Sobieskiego 27/30
40-082 Katowice
śląskie
Telefon: +48323210284
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.12.2020

admin