Casp System Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
https://www.automatyka24.pl/

W naszym sklepie kupisz urządzenia i podzespoły takich firm jak: YXLON, Rohmann, Creaform, Kreon, LaVision, ScanMaster, MicroStrain ATG, Wika, Siemens, Hohner. Bogaty wybór i najwyższa jakość pozwalają nam dostarczyć rozwiązania dla nawet najbardziej nietypowych systemów automatyki przemysłowej, aparatury badawczej i pomiarowej. Sklep www.automatyka24.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich firm z Polski i Europy. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (DHL). Istnieje także możliwość odbioru osobistego w Jaworznie. Zapraszamy!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Casp System Sp. z o.o.
Adres: ul. Puszkina 2
43-603 Jaworzno
śląskie
Telefon: +48 32 614 09 17
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 31.03.2019

admin