Catering Dietetyczny FitCare Warszawa

Brak głosów
Please wait...
https://fitcare.pl

Catering Dietetyczny FitCare wychodzi naprzeciw potrzebom zabieganych osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Zbilansowane, urozmaicone, zdrowe i smaczne jedzenie to nasza specjalność. W ofercie posiadamy różnorodne plany żywieniowe, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści od kuchni tworzą dania, trafiające w gusta wielu smakoszy. Działamy na terenie Warszawy i zapewniamy dostawę zamówień pod wskazany adres. Zapraszamy na naszą stronę internetowa fitcare.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: FITcare
Adres: ul. Przanowskiego 83D,
01-457 Warszawa
mazowieckie
Telefon: (+48) 883 676 686
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 31.12.2021

admin