CBD gdzie kupić

Brak głosów
Please wait...
https://purehemp.pl/susz-olej-cbd-gdzie-kupic/

Naturalne kannabinoidy zawarte w konopiach siewnych to świetny sposób na poprawę pracy układu endokannabinoidowego. Nasz olejek konopny zawiera od 3% do 20% CBD i może być bezpiecznie stosowany każdego dnia. Stężenie THC jest niewielkie, więc nie wywołuje uczucia odurzenia. Poza tym sklep konopny oferuje susz do waporyzacji. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich skład oraz bezpieczeństwo. Paczki są wysyłane terminowo, a artykuły dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Purehemp.pl - Konopny Sklep CBD - Olej CBD
Adres: ul. Klakurki 2A
32-400 Myślenice
małopolskie
Telefon: 695987600
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.05.2022

admin