Centrowag – serwis wag samochodowych

Brak głosów
Please wait...
Serwis wag samochodowych

Centrowag to firma z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Specjalizujemy się w serwisie wag samochodowych i przemysłowych oraz legalizacji przyrządów ważących. Wiemy jak ważna w naszej branży jest precyzja i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany zespół nieustannie pogłębia swoją wiedzę, którą potwierdzają certyfikaty uprawniające do wykonywania prac związanych z naprawami, regulacją i kalibrowaniem wag. Oferujemy atrakcyjne ceny i sprawną realizację zleceń. Zapraszamy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Centrowag
Adres: ul. Jarnołtowska 24A
54-530 Wrocław
dolnośląskie
Telefon: 71 34-94-176
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.12.2020

admin