Cesarska: Pizzeria i samoobsługowy pub

Brak głosów
Please wait...
https://cesarska.business.site/

Cesarska: Pizzeria i samoobsługowy pub to przede wszystkim swoboda wyboru. Dzięki naszemu systemowi 30 samoobsługowych kranów, masz możliwość samodzielnego dozowania napojów, co daje Ci pełną kontrolę nad ilością i rodzajem alkoholu. Możesz eksperymentować, tworzyć własne kompozycje, a także skosztować wielu rodzajów piwa czy wina, które oferujemy. To Twoja decyzja, co i ile pijesz. Równocześnie, nie zapominamy o szybkości obsługi. Nasze posiłki są przygotowywane sprawnie, a czas oczekiwania na danie to zaledwie 10-15 minut. Tak szybka realizacja zamówień sprawia, że możesz cieszyć się swoim posiłkiem niemal natychmiast po zamówieniu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Cesarska: Pizzeria i samoobsługowy pub
Adres: ul. 3 Maja 7
41-200 Sosnowiec
śląskie
Telefon: 32 724 16 16
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.05.2023

admin