CyberTap: Pizzeria i samoobsługowy pub

Brak głosów
Please wait...

Witamy w CyberTap – pizzerii z pubem samoobsługowym, gdzie smak idzie w parze ze zdrowiem! Nasza misja to serwowanie posiłków, które nie tylko doskonale smakują, ale także są pełne zdrowych składników. Samodzielnie i z ogromną starannością przygotowujemy nasze wyjątkowe ciasto na pizzę, korzystając wyłącznie z wysokiej jakości włoskich składników, które dodają naszym potrawom niepowtarzalnego aromatu i smaku. Pozwól, że zaskoczymy Cię oryginalnymi kompozycjami, które przyciągają zarówno miłośników tradycji, jak i poszukiwaczy nowych smaków.

Dane firmy:

Nazwa firmy: CyberTap: Pizzeria i samoobsługowy pub
Adres: Francuska 12
40-015 Katowice
śląskie
Telefon: 327242543
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.07.2023

admin