Dieta pudełkowa Zgorzelec

Brak głosów
Please wait...
https://catering4u.pl/catering-dietetyczny-luban/

Próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, ale ćwiczenia to za mało? Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego Zgorzelec, a wspomożemy Cię na drodze do smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia! Oferta obejmuje catering w wersji standard oraz wege. Dużą wagę przykładamy do różnorodności posiłków, dlatego w naszym menu znaleźć można dania z kuchni całego świata. Wszystkie diety układa nas dietetyk kliniczny. Fit catering wspomoże Cię na drodze do smukłej sylwetki! Zapraszamy na naszą stronę internetową: catering4u.pl oraz do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Catering4u.pl - Catering dietetyczny Zgorzelec
Adres: ul. Spółdzielcza 11
59-800 Lubań
dolnośląskie
Telefon: 533 150 880
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 11.05.2022

admin