DobraWylewka.pl – wylewki anhydrytowe

Brak głosów
Please wait...
Posadzki anhydrytowe Śląsk

Z doświadczenia wiemy, że posadzki anhydrytowe powinny być realizowane wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. Dlatego w naszej codziennej pracy stosujemy produkty takich marek jak Lafarge, Cemex czy Dyckerhoff, dając naszym Klientom pewność, że podłoga będzie spełniała najwyższe jakościowe normy. Nasi specjaliści gwarantują kompleksową obsługę oraz pełne wsparcie w zakresie doboru optymalnego rozwiązania. Katowice oraz województwo śląskie stanowią jeden z głównych obszarów naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: DobraWylewka.pl
Adres: Ul. Rodzinna 8
43-210 Kobiór
śląskie
Telefon: 512-499-181
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 10.06.2020

admin