Dom Aukcyjny Ostoya

Brak głosów
Please wait...
Skup srebra

Srebro to metal szlachetny o wielu różnych zastosowaniach. Doskonale prezentuje się w różnej formie, czy to biżuterii, czy zastawy stołowej, a nawet wszelkiego rodzaju dodatków dekoracyjnych.
Co więcej, dziś srebro ma niemałą wartość. Dlatego, jeżeli przykładowo masz biżuterię, z której właściwie już nie korzystasz albo inne srebrne przedmioty, które jedynie zajmują Ci wolną przestrzeń, skontaktuj się z nami. Prowadzimy własny skup srebra. Posiadamy swój punkt w Domu Aukcyjnym Ostoya w Galerii Zajączka w Warszawie. Tam zajmujemy się wieloma innymi usługami, ale przede wszystkim właśnie wspomnianym skupem.
To, co wyróżnia nasz skup srebra to przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta. Skupujemy za gotówkę lub pośredniczymy w aukcjach. Wcześniej jednak uważnie przyglądamy się przedstawianym nam przedmiotom, opowiadamy o nich i rzetelnie wyceniamy.
Na chwilę obecną mamy wielu klientów, którzy chętnie do nas powracają. A to oznacza, że mamy naprawdę dobrą ofertę. Chcielibyśmy, abyś wiedział, że skup srebra, który prowadzimy, jest nie tylko pracą, którą wykonujemy codziennie, ale też pasją. Lubimy to, co robimy, lubimy oglądać monety, przekazywać właścicielom informacje, które ich dotyczą i wyceniać. Mamy w swoim zespole ekspertów, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wyceniają rzetelnie, doradzają, opowiadają, zapewniają profesjonalna obsługę i miłą atmosferę współpracy. Jeżeli posiadasz monety ze srebra albo inne przedmioty, które chciałbyś sprzedać – skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie w Galerii Zajączka.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której odnajdziesz wszelkie potrzebne informacje. Możesz również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do współpracy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya
Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8
01-522 Warszawa
mazowieckie
Telefon: (22) 839 24 06
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019

admin