FallWork Sp z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Biuro pracy tymczasowej

Jesteśmy biurem pracy tymczasowej FallWork, która od wielu lat zajmuje się specjalistycznymi usługami outsourcingowymi, leasingiem pracowników tymczasowych oraz obsługą rekrutacji stałych i specjalistycznych. Dla swoich klientów przygotowaliśmy bazę wielu doświadczonych kandydatów, którzy na pewno doskonale sprawdzą się na wybranym stanowisku. Pośredniczymy między współpracą przedsiębiorców z pracownikami, a efekty naszej działalności znajdują się na stronie fallwork.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji: https://www.fallwork.pl/O-Firmie

Dane firmy:

Nazwa firmy: FallWork Sp zo.o.
Adres: ul. Piekary 26
61-823 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 616627500
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.04.2021

admin