Firma Budowlana Z.B.R. And-Bud Usługi Budowlane

Brak głosów
Please wait...
Wynajem rusztowań Łódź

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że rusztowania stanowią nieodłączny element prac prowadzonych na wysokości. Jeśli zależy Ci na możliwie najwyższym komforcie, stabilności oraz bezpieczeństwie, postaw na wynajem rusztowań we współpracy z firmą budowlaną Z.B.R. And-Bud. Nasze usługi są dostępne zarówno dla ekip budowlanych, jak i Klientów indywidualnych z miasta Łódź. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzaju dostępnych rusztowań oraz cen, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Firma Budowlana Z.B.R. And-Bud Usługi Budowlane
Adres: Jaracza 15/26
90-261 Łódź
łódzkie
Telefon: 509798507
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 02.02.2022

admin