Gabinet kosmetologiczny Projekt Estetyka

Brak głosów
Please wait...
https://projekt-estetyka.pl/linerase

Salon piękności Projekt Estetyka proponuje zaawansowane metody upiększające i pielęgnujące skórę. W naszej ofercie można znaleźć zabieg Linerase z wykorzystaniem bioaktywnego kolagenu. Dzięki niemu poprawiamy jędrność skóry, usuwamy drobne zmarszczki, blizny i rozstępy. Stosowane przez nas metody są skuteczne i dają zauważalne rezultaty. Bazujemy na najnowszym sprzęcie oraz wysokiej jakości preparatach. Dbamy o bezpieczeństwo i każdy detal. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Gabinet kosmetologiczny Projekt Estetyka
Adres: osiedle Rusa 68
61-245 Poznań
wielkopolskie
Telefon: 728-081-556
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 26.03.2021

admin