Gabinet Stomatologiczny Medica Dental

Brak głosów
Please wait...
Dentysta Białystok

Gabinet Stomatologiczny Medica Dental od wielu lat dba o piękny i zdrowy uśmiech pacjentów. Oferujemy pełen zakres usług dentystycznych, obejmujący między innymi leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, implantologię i protetykę. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wykwalifikowany i doświadczony dentysta korzysta z zaawansowanego technologicznie sprzętu i bezpiecznych materiałów. Zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na wizytę w placówce w Białymstoku.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Gabinet Stomatologiczny Medica Dental
Adres: ul. Familijna 65
15-157 Białystok
podlaskie
Telefon: (85) 676 25 88
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 17.08.2021

admin