Henryk SPA – SPA Świnoujście

Brak głosów
Please wait...
Spa nad morzem Świnoujście

Medical Spa w Świnoujściu to miejsce, stworzone dla osób, pragnących odpocząć. Nowoczesny obiekt, przepiękne otoczenie i profesjonalna obsługa to tylko kilka atutów ośrodka Henryk. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów leczniczych i relaksacyjnych oraz zajęć sportowych. Do dyspozycji gości mamy basen, jacuzzi, saunę, wypożyczalnię rowerów i taras z leżakami. Zapraszamy również do restauracji, baru i kawiarni. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas był niezapomniany i komfortowy. Zachęcamy do rezerwacji miejsc.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Henryk SPA - pokoje Świnoujście
Adres: ul. Sienkiewicza 2
72-600 Świnoujście
zachodniopomorskie
Telefon: 913 21 08 19
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 08.11.2022

admin