Hurtownia budowlana Nowa System s. c.

Brak głosów
Please wait...
Sufity podwieszane

Hurtownia materiałów budowlanych Nowa System to wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższej jakości materiały, sprawdzonych producentów, którzy gwarantują zadowolenie z zakupów naszych klientów. Jako lokalna hurtownia stawiamy na wyselekcjonowane produkty, które są chętnie wybierane przez firmy z branży budowlanej. Dokładna selekcja produktów takich jak styropiany do ocieplenia ścianczy podłóg, wszelkiego rodzaju wełna mineralna czy tynki pozwala nam dostarczać produkty najwyższej klasy. Klienci doceniają nasz wkład w tworzenie tak dobrej oferty produktów.

Dużą zaletą hurtowni budowlanej Nowa System jest lokalizacja blisko centrum Szczecina. Tak dobra lokalizacja pozwala nam konkurować nie tylko pod względem wysokiej jakości produktów, ale również szybkiego transportu w każde miejsce na mapie Szczecina i okolic. Bliskie sąsiedztwo centrum oraz wielu nowych inwestycji sprawia, że jesteśmy bardzo dobrym wyborem dla małych firm remontowych, które potrzebują dobrze zaopatrzonej hurtowni materiałów budowlanych w zasięgu ręki. Jako hurtownia budowlana Nowa System posiadamy bardzo duży wybór materiałów do ocieplenia budynków. W naszej ofercie znajduje się styropian elewacyjny, styropian podłogowy, styrodur XPS oraz wszelki dodatki, które są niezbędne do wykonania prawidłowej izolacji termicznej budynków. W naszej ofercie znajduje się również styropian grafitowy o bardzo niskim współczynniku przewodzenia ciepła (współczynnik lambda), który charakteryzuje się niezwykle dobrymi wartościami izolacyjnymi przy niższej grubości styropianu.

Nowa System to również hurtownia budowlana, w której znajduje się szeroki wybór tynków ozdobnych i dekoracyjnych. Posiadam produkty takich marek jak Baumit i Quick-mix.

Wybierając hurtownię budowlaną Nowa System, wybierasz lokalną firmę ze Szczecina, która pozwoli zaopatrzyć Twoją budowę we wszystkie niezbędne produkty, które dostarczymy własnym transportem. Sprawdź koniecznie naszą ofertę na stronie internetowej oraz odwiedź nas w sklepie stacjonarnym, który znajduje się niecałe dwie minuty od centrum Szczecina.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Nowa-System s. c.
Adres: ul. K. Twardowskiego 5/7
70-100 Szczecin
zachodniopomorskie
Telefon: +48 795 109 103
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 23.11.2019

admin