Hydraulik Kraków – montaż baterii stojącej Kraków

Brak głosów
Please wait...
Wymiana wężyków Kraków

Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług usuwania awarii wodno – kanalizacyjnych. Proponujemy między innymi wymianę wężyków, głowic, zaworów, instalację pralki, zmywarki, przetykanie wanny, brodzika, umywalki i naprawę spłuczek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy wysoki profesjonalizm. Zapewniamy sprawną realizację zleceń i korzystne ceny. Działamy na terenie Krakowa i dojeżdżamy do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem hydraulicznym.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Hydraulik Kraków - montaż baterii stojącej Kraków
Adres: Rynek Główny 33
31-010 Kraków
małopolskie
Telefon: 532189513
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.11.2022

admin