iDoit – Serwis Apple Warszawa

Brak głosów
Please wait...
Naprawa iPhone Warszawa

Nazywamy się iDoit i jesteśmy profesjonalnym serwisem zajmującym się naprawą iPhone’ów w Warszawie oraz okolicach. Na każdą naprawę udzielamy również 3 miesięczną gwarancję, także nie masz się czego obawiać.Nazywamy się iDoit i jesteśmy profesjonalnym serwisem zajmującym się naprawą iPhone’ów w Warszawie oraz okolicach. Na każdą naprawę udzielamy również 3 miesięczną gwarancję, także nie masz się czego obawiać. Skorzystaj z naszych usług, zwłaszcza, że niedawno wprowadziliśmy możliwość odbioru oraz dostarczenia naprawionego sprzętu wprost pod Twoje drzwi. Jedyne co pozostaje do wykręcić do nas numer, a zjawimy się szybko na miejscu. Sprawdźcie, co mieści się w zakresie usług naszego serwisu na stronie serwisproduktowapple.pl

Dane firmy:

Nazwa firmy: IDoit - Serwis Produktów Apple Warszawa
Adres: ul. Jurija Gagarina 31
00-754 Warszawa
mazowieckie
Telefon: 518 107 427
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.05.2020

admin