Jowisz – Dodatki do żywności Sp. z o.o.

Brak głosów
Please wait...
Magazyn do wynajęcia Bydgoszcz

Jeśli jesteś w momencie rozszerzenia swoich usług i działalności, a zwykły magazyn nie jest dostatecznie duży aby składować coraz więcej produktów- mamy rozwiązanie! Firma Jowisz oferuje Ci magazyn do wynajęcia. Proponujemy dwie hale magazynowe o powierzchni 2000m2, które będą wystarczające do przechowywania wszystkich drobnych towarów i tych wielkogabarytowych. Nasze przestrzenie znajdują się w Bydgoszczy, na terenie osiedla Glinki, które znajduje się blisko biznesowej części miasta. W celu poznania szczegółów- zapraszamy do kontaktu!

Dane firmy:

Nazwa firmy: Jowisz - Dodatki do żywności Sp. z o.o.
Adres: ul. Glinki 144
85-861 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
Telefon: 609-259-500
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 01.03.2021

admin