Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Staniczek

Brak głosów
Please wait...
Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Staniczek

Jedną z głównych specjalności naszej Kancelarii jest pomoc prawna dla Klientów indywidualnych. Zakres naszych usług obejmuje m.in. reprezentowanie Klientów w sądach, pomoc w sprzedaży nieruchomości oraz wsparcie w zakresie prawa podatkowego. Nasza Kancelaria Adwokacka jest otwarta na współpracę również z przedsiębiorstwami. Jeśli chcesz poznać wszystkie propozycje naszej Kancelarii, koniecznie odwiedź naszą stronę. Adwokat Łukasz Staniczek posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje profesjonalną pomoc.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka - Łukasz Staniczek
Adres: ul. Św. Urbana 2/3
41-800 Zabrze
śląskie
Telefon: 695-752-064
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.01.2019

admin