Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Bielonko – Kierasińska

Brak głosów
Please wait...
Kancelaria Adwokacka

Profesjonalna pomoc prawna może okazać się przydatna w najmniej spodziewanym momencie. Z usług prawnika regularnie korzystają przedsiębiorcy, ale osoby indywidualne również zwracają się o pomoc przy sporządzaniu umów, pism procesowych lub w innych sytuacjach. Swe usługi w tym zakresie oferuje Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Bielonko – Kierasińska z Białegostoku. Jest to kancelaria działająca już od lat i posiadająca odpowiednie kompetencje. Więcej informacji na temat specyfiki jej działalności, jak również dane kontaktowe można znaleźć na stronie: adwokatbialystok.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Bielonko – Kierasińska
Adres: ul. Św.Rocha 10 lok.101
15-­879 Białystok
podlaskie
Telefon: 505 267 252
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.05.2022

admin