Kancelaria Notarialna Weronika Majewska

Brak głosów
Please wait...
http://www.majewska-notariusz.pl/

Kancelaria Notarialna Weroniki Majewskiej w Katowicach znajduje się w centrum miasta, przy ul. Kościuszki 37. Notariusz jest powoływany przez Ministra Sprawiedliwości do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub którym pragną nadać formę notarialną, w szczególności: w szczególności: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów współpracy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Weronika Majewska Notariusz
Adres: ul. Kościuszki 37
40-048 Katowice
śląskie
Telefon: +48 517 914 471
Strona internetowa:

Mapa dojazdu:

Opublikowano: 27.12.2018

admin